IPA Split na športskim susretima kod IPA Crne Gore

Facebook
Twitter
LinkedIn

Na poziv Sekcije IPA Crna Gora povodom održavanja V. športsko-rekracijskih susreta u Danilovgradu uputila se ekipa našeg RK.-a pod budnim vodstvom člana UO Jadranka Rusić, te su ovom prilikom ostvarili I značajne športske uspjehe.

U disciplini Streljaštvo (Ž) ekipa u sastavu Maja Plazibat, Martina Klapež i Silva Vržina osvojile su drugo mjesto, dok je u pojedinačnoj konkurenciji Martina Klapež pomela konkurenciju i zašluženo osvojila ZLATNU medalju.

U disciplini Pikado (Ž) Martina Klapež je ponovno dominirala i zasluženo osvojila ZLATNU medalju, dok je Maja Pllazibat osvojila SREBRO. Muški članovi ekipe Jadranko Rusić, Duje Jadrić i Mladen Klisović natjecali su se u disciplinama Pikado i Šah, te je istima zbog fer borbe i športskog duha u natjecanju od strane organizatora dodjeljen pehar za Fair play.

Prijevoz su nam osigurali naši prijatelji i suradnici u raznim projektima Centar za autizam Split, te im se iskreno zahvaljujemo uz nadu daljnje dobre i uspješne suradnje.

SERVO PER AMIKECO

Foto galerija

Ostale objave

Održan jubilarni 10. IPA Split Shooting Cup

IPA Split Shooting Cup 2024, jubilarni deseti međunarodni streljački turnir, održan je 11. svibnja 2024. na strelištu „Stobreč“ u Splitu. Turnir, organiziran